Chris Farrell

Chris Farrell

O kosmetice Chris Farrell Cosmetics

Kosmetika Chris Farrell Cosmetics je jedna z mála světových kosmetických značek, která je zásadním způsobem účinná v řešení kožních problémů a individuálním potřebám pleti.
Chris Farrell Cosmetics je německá značka profesionální kosmetiky, která úspěšně působí na celosvětovém trhu více než 50 let. Od počátku její existence je garantem kvality rodina Farrell v čele s paní Chris Farrell.
Důvody proč si zvolit kosmetiku Chris Farrell Cosmetics pro Vaši péči – fyziologická koncepce závisí ve značné míře na vlastní činnosti kůže. Všechny přípravky kosmetiky Chris Farrell Cosmetics obsahují analogické látky, které jsou co nejvíce podobné samotné pleti. Vlastní výrobní proces zajišťuje jedinečné postavení produktů Chris Farrell Cosmetics na kosmetickém trhu.
Produkty jsou vyráběny bez chemických konzervantů, minerálních olejů a vosků. Chris Farrell Cosmetics má více než 50 let zkušeností v oblasti vývoje, výroby, použití a od začátku pouze ve vlastních rukou. Tato kontinuita je zárukou výjimečné kvality výrobků, které jsou na špičkové úrovni.